Matryce

do  termodruku (hot printu) mają szerokie zastosowanie w branży poligraficznej, introligatorstwie, metaloplastyce, grafice i wszędzie tak gdzie należy uszlachetnić swój produkt. Ze względu na zastosowanie wykonujemy następujące rodzaje matryc:

  • SONY DSCMatryce magnezowe mają najszersze zastosowanie ze względu na swoją uniwersalność i cenę. Wstępują w grubościach 1,75 mm, 3,00 mm, 5,00 mm, 7,00 mm. Stosowane do złoceń i przetłoczeń na etykietach, opakowaniach, książkach, kalendarzach, karnetach itp.

 

  • SONY DSCMatryce grawerowane CNC najczęściej w mosiądzu, stali, aluminium. Grubość matrycy kąt jak i głębokość wybrania dostosowana jest do potrzeb klienta i pracy która ma wykonać. Wysoka gładkość oraz twardość materiału gwarantuje niezniszczalność.

 

  • SONY DSCMatryce strukturalne
    poddawane obróbce laserowej dzięki czemu otrzymujemy drobną strukturę na powierzchni matrycy. W połączeniu z folią holograficzną tworzy niepowtarzalny efekt imitujący hologram. Stosowana przy uszlachetnieniach i zabezpieczeniach produktów

 

  •  SONY DSCMatryce silikonowe wytwarzane w formie płaskiej lub kształtowej. Służą do znakowania elementów z tworzyw sztucznych. Przewodzą temperaturę a ich twardość wacha się od 60 do 90 Shorea. Stosowane do zdobień na kosmetykach i wszelkich opakowaniach.

 

  • SONY DSCMatryce polimerowe wykonana na bazie polimeru o różnej twardości. Stosowane do maszyn typograficznych jak i jako patryce przy przetłoczeniach.