Urządzenia

W tej zakładce znajdziecie Państwo maszyny i urządzenia wystawiane na sprzedaż. Są to maszyny nowe i używane, często przez nas serwisowane. Również Państwo za naszym pośrednictwem mogą umieścić tutaj swoje ogłoszenie.

trawiarka

  • Trawiarka. Nowa maszyna do wykonywania matryc z magnezu oraz cynku. Maksymalne pole trawienia to 400 x 500 mm. (możliwość innej większej konfiguracji)

 

 

 

gilotyna

  • Gilotyna do folii. Masywna konstrukcja maszyny umożliwiająca cięcie folii nawiniętej na calową gilze. Wyposażona w wymienne ostrze wyposażone w osłonę. Szerokość ciętej foli to maksymalnie 750 mm ( opcjonalnie można dłuższe)

 

 

hp 75

  • Hp 75 prasa ręczna. Przeznaczona do złoceń i przetłoczeń. Format roboczy 150 x 110 mm Prześwit roboczy do 20 mm Temperatura robocza 180 C Napięcie zasilające 220 V Szerokość taśmy złocącej do 110 mm. Urządzenie przemysłowe nie wyrób biurowy czy chiński.

 

 

HP 756 prasaHp 756 prasa automatyczna. Przeznaczona do złoceń i przetłoczeń. Format roboczy 250 x 350 mm. Prześwit roboczy do 20 mm Temperatura robocza 200 C Masa całkowita 95 kg. Napęd pneumatyczny przenoszony przez dźwignię co zwiększa siłę docisku. Urządzenie przemysłowe nie chińskiej produkcji.

 

GOLDPRESS4+

  •  Goldpress 4+ innowacyjne, trwałe i proste w obsłudze urządzenie do tłoczenia i nabłyszczania napisów na twardych i miękkich okładkach. Powierzchnia robocza: A4*, grzałki sterowane mikroprocesorem,
    czytelny panel sterowania z wyświetlaczem,licznik wykonanych tłoczeń, skale przymiarowe.

 

PALMPRESS 01

 

MASTERPRESS 01

  • Masterpress 01 urzadzenie do złoceń i tłoczeń o dużej sile docisku, o powierzchni grzałki 218×308 mm, prześwit między stołem roboczym a grzałką 30 mm, automatyczne przewijanie folii.

 

 

 

Urzedówka typ A

 

 

 

Urzedówka typ B

 

 

 

Urzedówka typ C

 

 

Urzedówka typ D